“Dark’ın son sezonunu bitirmeden Netflix’i kapatırsan vallahi gücenirim Sayın Erdoğan”

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Sosyal medyanın kontrol edilmesini istiyoruz" açıklamasının ardından #SosyalMedyamaDOKUNMA kampanyası başlatıldı. Karamollaoğlu, Akşener, Babacan ve İnce de kampanyaya destek verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Sosyal medya mecralarının tamamen kaldırılmasını, kontrol edilmesini istiyoruz” açıklamasının ardından #SosyalMedyamaDOKUNMA etiketiyle kampanya başlatıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Sosyal medya mecralarının tamamen kaldırılmasını istiyoruz” açıklamasının ardından #SosyalMedyamaDOKUNMA etiketiyle başlatılan kampanyaya, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu da destek verdi. Karamollaoğlu, ““Düşünün. Çünkü henüz yasaklanmadı. #SosyalMedyamaDOKUNMA” paylaşımını yaptı.

Kampanyaya İyi Parti Genel Başkanı da Meral Akşener de, esprili bir dille, “Dark’ın son sezonunu bitirmeden Netflix’i kapatırsan vallahi gücenirim Sayın Erdoğan” diyerek destek verdi.

Ali Babacan’ın kurduğu DEVA Partisi de, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, “Teknoloji ile savaş yapamazsınız” diyerek kampanyaya katıldı.

CHP’li Muharrem İnce, “Gençler bu kadar “dislike” vermeyin internetin fişini çekerler sonra” esprisini yapmıştı.

Önceki İçerikRekabet Kurumu’ndan Alman otomobil devlerine soruşturma!
Sonraki İçerikOtel oteli