Ana SayfaHaberlerTunç Soyer, Özgür Özel’in kendisi ile gelecekte farklı alanlarda birlikte çalışma talebini...

Tunç Soyer, Özgür Özel’in kendisi ile gelecekte farklı alanlarda birlikte çalışma talebini reddettiğini açıkladı

31 Mart yerel seçimlerinde yeniden aday gösterilmeyen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, dün CHP Genel Merkezi’nde CHP lideri Özgür Özel ile görüşmesinde konuşulanları açıkladı: İzmir ve İzmir'deki yerel seçim ile ilgili endişelerimi, görüş ve önerilerimi ilettim. Kendisinin gelecekte farklı alanlarda birlikte çalışmamız ile ilgili teklifleri için teşekkür ettiğimi, ancak şu an böyle bir talebim olmadığını dile getirdim.”

CHP’nin İzmir’de yeniden aday gösterilmeyen belediye başkanı Tunç Soyer, dün (9 Şubat) CHP Genel Merkezi’nde Genel Başkan Özgür Özel ile görüşmüştü.

Soyer sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında Özel’in kendisine “farklı alanlarda çalışmak “için teklif götürdüğünü ancak şu an böyle bir talebi olmadığını söyledi.

Özel’in teklifini reddettiğini söyleyen Soyer paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel’in davetiyle Ankara’da görüştük. İzmir ve İzmir’deki yerel seçim ile ilgili endişelerimi, görüş ve önerilerimi ilettim.

Kendisinin gelecekte farklı alanlarda birlikte çalışmamız ile ilgili teklifleri için teşekkür ettiğimi, ancak şu an böyle bir talebim olmadığını dile getirdim. İzmir’in ve Türkiye’nin aydınlık geleceği için doğru olanı söylemeye, bu memleket için canla, başla, aşkla çalışmaya devam edeceğim.”

- Advertisment -