Ana SayfaÖZEL HABERRapçiler Doğubeyazıt konserinde terlikle ayak kaşımadı, görüntüler konserden değil öncesindeki soundcheck’ten

Rapçiler Doğubeyazıt konserinde terlikle ayak kaşımadı, görüntüler konserden değil öncesindeki soundcheck’ten

Rap müzik şarkıcıları Burak Bulut ve Kurtuluş Kuş, Dosso Dossi firması tarafından 23 Temmuz’da düzenlenen Doğubeyazıt konseri sırasında çekildiği iddiasıyla sosyal medyada dolaşıma giren bir video nedeniyle sosyal medyada ağır eleştirilere uğradı. Dolaşıma giren görüntülerde sahnede ayaklarında terlikle şarkı söyleyen ikili, seyircilere saygısızlık anlamına gelecek fazlaca rahat tavırlar içinde görünüyordu. Görüntülerin konser öncesi hazırlığından olduğunun anlaşılmasından sonra müzisyen Kuş “terlikle ayak kaşıma” ânına atıfta bulunarak “Bundan sonra soundcheck’lerde ayağımızı kaşıyoruz, oradan anlarsınız” dedi.

“Sevmedim Deme” adlı şarkıları çok sevilen rap müzik şarkıcıları Burak Bulut ve Kurtuluş Kuş’un sahnede şarkı söylerken çekilmiş 29 saniyelik video görüntüleri sosyal medyada gündem oldu.

İzleyiciler tarafından çekildiği anlaşılan görüntülerde Bulut ve Kuş, konser ciddiyeti ile bağdaşmayacak bir rahatlık içinde hareket ediyordu.

Bulut ve Kuş, yaklaşık 2 milyon kez izlenen bu görüntüler nedeniyle sosyal medyada çok sert tepki gördü.

Gündüz vakti çekilen görüntülerde sahnenin arkasındaki ekranda Dosso Dossi Fashion Show yazdığı görülüyor.

Dosso Dossi firması, 23 Temmuz günü Ağrı Doğubeyazıt’ta Bulut ve Kuş’un da aralarında bulunduğu birçok ismin sahne aldığı bir konser düzenlemişti.

Ancak konser gündüz değil akşam başlamıştı ve Bulut ile Kuş da hava karardıktan sonra sahneye çıkmıştı.

Sosyal medyada yayılan videonun sağ altında, videoyu ilk paylaşan kaynak olarak @merteren04 TikTok hesabı görülüyor.

@merteren04 TikTok hesabına bakılınca, hesabın kullanıcısının videoyu paylaştıktan sonra Kuş ve Bulut’a gelen sert yorumları fark edip görüntülerin mikrofon provası sırasında çekildiğini söylediği görülüyor.

Kuş, tepkiler üzerine başka bir konser öncesi soundcheck yaparken çekilmiş bir videoyu “Bundan sonra soundcheck’lerde ayağımızı kaşıyoruz oradan anlarsınız” mesajıyla paylaştı.

- Advertisment -